Düğünde Yediği Yemek Doğukan Manço’yu Hastanelik Etti

Efsane sanatçımız Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, gıda alerjisi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Manço, yaşanılan durum sonrasında detayları anlattı.

42 yaşındaki Manço, hastane odasından yaptığı paylaşımla sevenlerini bilgilendirdi.

Katıldığı düğünde yemek sırasında karanlıktan dolayı yemeği tam olarak seçemediğini ifade eden Manço, patlıcana alerjisi olduğunu, yediği yemeğin de patlıcan olduğunu anladıktan sonra soluğu hastanede aldığını ve bu durumu üçüncü kez yaşadığını dile getirdi.

“Vücudum ağır reaksiyonlar veriyor”

Patlıcana anafilaktik şok seviyede alerjisi olduğunu belirten dj, “Yakınlarım bilir, müdahale edilmezse solunum yolum tıkanıncaya kadar ağır reaksiyonlar veriyor vücudum” dedi.

“Erken müdahale ile toparladık”

Manço, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

‘Bu sefer de yırttık. Patlıcana anafilaktik şok seviyesinde alerjim var. Yakınlarım bilir, müdahale edilmezse solunum yolum tıkanıncaya kadar ağır reaksiyonlar veriyor vücudum. Bu hayatımda üçüncü kez başıma geliyor. Bir düğünde karanlıkta gelen yemeği gözüm seçemeyince emin olmak için garsona ‘Püre mi patlıcan mı?’ diye sordum. ‘Püre’ dedi. Sadece bir çatal ucu aldım ve patlıcan olduğunu anladım. Kısa sürede belirtilerden etkilendiğimi anlayıp soluğu hastanede aldım. Erken müdahale ile toparladım. Garson muhtemelen genç oluşu sebebiyle heyecanlandı ne dediğini bilmiyordu ya da patlıcan püresi diye algıladı. Şu an için iyiyim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x